تماس با ما

نیاز به راهنمایی دارید؟
با ما تماس بگیرید :
تکمیل فرم تماس
تلفن :      88 34 48 44- 021
ایمیل:info@4bazaar.ir


راهنمای پرداخت

میتوانید یکی از 3 مسیر زیر را انتخاب نمایید

1-پرداخت نقدی: توسط پیک برای کاربران ساکن تهران

2-واریز به حساب : شماره حساب  1-1150333-800-829   بانک سامان   و یا حساب کوتاه مدت بانک ملت به شماره 1414092252   به نام جعفر محاوری  به شماره کارت 5177-5697-3371-6104

3-پرداخت آنلاین : برای پرداخت آنلاین اینجا کلیک نمایید

در صورت بروز هرگونه مشکل با ما تماس بگیرید


راهنمای پرداخت

راهنمای 4 بازار

از اینکه 4 بازار را برای همراهی در کسب و کار اینترنتی خود انتخاب نموده اید سپاسگزاریم . 4 بازار  با کمک گرفتن از مشاوره متخصصان و استفاده از یکی از قویترین و ایمن ترین نرم افزار موجود بستر مناسبی را برای شما فراهم نموده است تا از اینترنت به عنوان ابزار ساده و قابل دسترس برای بهبود و یا ایجاد کسب و کار مختص به خود بهره ببرید . برای کسب درآمد از اینترنت تنها راه ، شناختن صحیح و مناسب موقعیت ها و ابزارها است . ما به شما کمک میکنیم این مسیر را بهتر و حرفه ای تر دنبال نمایید .

استفاده از امکانات نیازمندیها بسیار آسان است؛

1.در 4 بازار عضو شوید.(برای عضویت کلیک کنید)

2.بعداز عضویت در سایت یک صفحه شخصی در اختیار شما قرار می گیرد.

3.برای درج آگهی کافیست در صفحه شخصیتان، روی درج آگهی جدید کلیک کنید و در ادامه ،در هر مرحله توضیحات کامل در کنار باکس هایی که باید جهت درج آگهی پر کنید، داده شده است.

4.برای استفاده از نمایشگاه اختصاصی کافیست در صفحه شخصیتان روی نمایشگاه اختصاصی کلیک کنید و برای ادامه از راهنمای ویژه نمایشگاه استفاده کنید.

5.برای درج مزایده کافیست در صفحه شخصیتان ،روی درج آگهی جدید کلیک کنید و در ادامه، در هر مرحله توضیحات کامل در کنار باکس های که باید جهت درج آگهی پر کنید، داده شده است.

6.برای راهنمایی بیشتر با ما تماس بگیرید و یا از چت آنلاین استفاده کنید.


امکانات ویژه 4 بازار 

عضویت در 4 بازار و فوائد آن

عضویت در سایت تنها چند لحظه زمان می برد و کاملا مجانی است . با عضویت در سایت تمام آگهی دهندگان و متقاضیان از شرایط ویژه و استثنایی بهره مند خواهند گردید از جمله:

 • امکان تمدید و ارتقاء آگهی
 • خدمات منطقه ای
 • صفحه مدیریتی شخصی
 • نمایشگاه و فروشگاه اختصاصی
 • دریافت پیام های اتوماتیک برای آگهی های ویژه
 • اضافه نمودن آگهی به صفحه علاقه مندیهای شخصی
 • دریافت آگهی های درخواستی توسط ایمیل
 • نشانه گذاری و ردیابی آگهی ها
 • سیستم ارسال و دریافت پیامهای شخصی
 • جستجوی پیشرفته
 • استفاده از امکانات ویژه برای درج آگهی
 • و ...

عضو شوید!

راهنمای درج آگهی

برای اینکه آگهی‌های شما در سایت مورد توجه بازدیدکنندگان قرار گیرد و از این طریق بتوانید مشتریان و مخاطبین واقعی خود را پیدا کنید، تجربه‌های درج آگهی در سایت به صورت خلاصه و قابل استفاده گردآوری شده است. امیدواریم برای شما راهنمای خوبی باشد  .


راهنمای درج آگهی

هزینه ثبت آگهی در4 بازار

هزینه ثبت آگهی در سایت کاملا مجانی است و شما میتوانید هر زمان که بخواهید کالای خود را در سایت تبلیغ نمایید . برای بهتر دیده شدن آگهی و استفاده حرفه ای از سایت امکانات ویژه ای درنظر گرفته شده که میتوان به صورت منفرد یا ترکیبی از آنها در آگهی استفاده نمود . تعرفه استفاده از آنها به شرح لینک پیوست میباشد


تعرفه خدمات ویژه

نمایشگاه اختصاصی  4 بازار

نمایشگاه اختصاصی ، خدمت ویژه ای است که به سادگی دردسترس شما قرار خواهد گرفت و شما با در اختیار داشتن آن میتوانید در بازار مجازی اینترنت برای خود مغازه باز نمایید و محصول خود را در فروشگاه خود عرضه نمایید. در صورت دسته بندی و استفاده صحیح ، در بازار مربوط به صنف خود و در کنار سایر رقبا به صورت حرفه ای دیده خواهید شد. امیدواریم بتوانید از این ابزار برای بهتر شدن وضعیت کسب و کار و ایجاد یک مزیت رقابتی خوب نسبت به سایر رقیبان سنتی و یا اینترنتی خود بهره ببرید.


نمایشگاه اختصاصی

جستجو

امکانات مختلف سایت قابل فیلتر شدن و جستجوی پیشرفته میباشد . خواهشمند است جهت صرفه جویی در وقت و انرژی خود با امکانات و خدمات جستجوی پیشرفته آشنا شوید و در استفاده بهینه از سایت ، از آن کمک بگیرید .


جستجوی پیشرفته

سوالات شما

این پرسش و پاسخ ها بسیار متداول بوده و به احتمال زیاد برای شما نیز راهگشا خواهد شد . درصورتی که پرسش شما در این قسمت پاسخ داده نشده بود ، با ما تماس بگیرید .


سوالات متداول

تبلیغات با ما

تیم متخصص بازرگانی 4 بازار آماده ارائه کاربردی ترین و ارزانترین راهکارها برای بهبود کسب و کار شما خواهد بود .


تبلیغات با ما