امکانات اولیه ( کاملا رایگان)

درج آگهی در نیازمندیهای سیمرغ کاملا رایگان است  و هیچ هزینه ای ندارد، همچنین اضافه کردن لینک به تعداد نامحدود در آگهی و 4 عکس نیز کاملا رایگان است ،برای توسعه کسب و کار و ادامه فعالیت ها به صورت حرفه ای  ، امکانات ویژه سایت با تعرفه های زیر برای شما درنظر گرفته شده است .

شما میتوانید یک یا چند مورد از خدمات ویژه را برای آگهی خود انتخاب و به صورت کمپین های مختلف برای آگهی خود به کار ببرید و اگر هم مایل نبودید میتوانید هر گزینه را قبل از پرداخت حذف نمایید.

پس از ثبت درخواست  ، آگهی ویژه شما  به نمایش گذاشته میشود(حتی قبل از پرداخت فاکتور) . تا 3 روز آگهی ویژه شما به صورت آزمایشی با تمام امکانات درخواستی بر روی سایت قرار میگیرد و در این مدت شما میتوانید با خیال آسوده نسبت به  پرداخت فاکتور و فعال نمودن آگهی ویژه اقدام نمایید . در غیر اینصورت پس از سه روز به صورت اتوماتیک آگهی ویژه شما به حالت تعلیق درآمده و هر زمان که خواستید میتوانید با  پرداخت صورت حساب خود نسبت به فعال سازی آن اقدام نمایید . درصورتی که عضو سایت شوید شما دارای یک حساب شخصی خواهید گردید که میتوانید حساب شخصی خود را با یکی از روشهای پرداخت ، شارژ نمایید و  تمام عملیات مالی سایت را از حساب شخصی و به صورت کاملا اتوماتیک دنبال نمایید.

 

حساب شخصی در نیازمندی های سیمرغ

پس از عضویت ، حساب شخصی سایت برای شما راه اندازی میگردد و شما میتوانید با شارژ حساب شخصی تعاملات خود را با این حساب انجام دهید .تامین اعتبار و شارژ حساب شخصی با روش های پرداخت امکان پذیر است .  با این روش ، درصورت استفاده از حساب کاربری ، سفارش شما بلافاصله در سایت فعال خواهد گردید و شما برای تثبیت سفارش و پرداخت هزینه ، 3 روز فرصت دارید . در صورت عدم پرداخت در مدت قید شده ، سفارش شما تا زمان تسویه ، غیر فعال خواهد گردید.


تعرفه درج آگهی

.

قیمت خدمات ویژه آگهی

                10000           ریال   (تا 4 عکس رایگان است)
                20000           ریال               
                100000         ربال               
آیکون های جذاب                                              20000           ریال                

تعرفه نمایشگاه اختصاصی

               300000           ریال                 پلان ماهانه             
               500000           ریال                 پلان دوماهه             
               700000           ریال                 پلان سه ماهه             
               1200000         ریال                 پلان شش ماهه             
               2000000         ریال                 پلان یک ساله