پرسش های متداول

هزینه ثبت نام در سایت چقدر است؟

ثبت نام در سایت کاملا مجانی است و نیازی به پرداخت هزینه نمی باشد .

هزینه ارسال آگهی چقدر است ؟

آیا سایت قابل اطمینان هست ؟

مطمئنا . برای حفاظت از اطلاعات شما از پیشرفته ترین امکانات حفاظتی در این نرم افزار استفاده گردیده است .

چگونه میتوانم آنچه را که میخواهم بیابم ؟

برای این مهم شما چند راه دارید :

  • از جستجوی سریع موحود در بالای صفحات استفاده نمایید و با وارد نمودن گروه و یا عبارت مورد نظر، آگهی مود نیاز خود را بیابید.
  • در صفحه جستجو از امکانات و شرایط جستجوی پیشرفته استفاده نمایید .
  • اگر میدانید آگهی در کدام گروه وارد شده از منو سمت راست آگهی ها میتوانید وارد گروه اصلی شوید و آگهی خود را در آنجا بیابید .

آیا میتوان آنچه را که میخواهم برای بازبینی مجدد ذخیره نمایم؟

بلی . تمام کسانی که عضو سایت میگردند دارای صقحه شخصی خواهند گردید و در صفحه شخصی گزینه ای به نام علاقه مندی های من موجود است . تمامی آگهی ها دارای لینک افزودن به علاقه مندی ها است و شما به راحتی میتوانید با کلیک بر روی آن ، آگهی را به علاقه مندی های خود اضافه نمایید.

برای تغییر اطلاعات آگهی ها مثل تلفن و یا آدرس چکار کنم؟

کافیست در صفحه شخصیتان در قسمت اطلاعات شخصی تغییرات را اعمال کنید و در پایین صفحه روی برای همه آگهی ها اعمال شود را انتخاب کنید.

در صورت بالا بودن حجم عکس چه راه حلی دارید؟

توجه داشته باشید که فرمت عکس فقط می تواند jpg و png باشد،اگر باز هم حجمش بالا بود تغییر سایز عکس  و یا کاهش کیفیت نیز می تواند  تاثیر گذار باشد .

ارتباط بین آگهی دهندگان و بازدید کنندگان چگونه است؟

برای تماس متقاضیان با آگهی دهندگان فرمی تعبیه گردیده است که به متقاضیان امکان میدهد با آگهی دهنده از طریق سایت ارتباط برقرار نمایند . با تکمیل این فرم که در صفحه آخر هر آگهی قرار دارد ایمیلی به آگهی دهنده ارسال میگردد و آگهی دهنده نیز میتواند از طریق همین ایمیل با مشتری خود در ارتباط باشد. آگهی دهنده میتواند آدرس ایمیل خود را از دید عموم مخفی نگهدارد .

<p style="padding: 0 15px;">