نمایشگاه اختصاصی اینترنتی

راهنمای نمایشگاه

نمایشگاه یک محیط مجازی و اختصاصی برای شماست، در نمایشگاه شما می توانید مجموعه ای از محصولات و یا خدمات خود را در کنار هم داشته باشید و طبق سلیقه خود آنها را دسته بندی نموده و مرتب کنید ،همچنین شما می توانید خود را با یک لوگوی منحصر به فرد، در هدر معرفی کنید و برای کسانی که در نمایشگاه شما عضو می شوند خبرنامه اختصاصی تنظیم کرده و به صورت گروهی ارسال نمایید.(خبرنامه می تواند محتوایی ،تبلیغاتی و یا خبری باشد)

شما می توانید از آدرس نمایشگاه خود در دنیای وب استفاده کنید و اگر سایت اختصاصی ندارید آن را به عنوان سایت اختصاصی خود معرفی کنید چرا که تمام تنظیمات آن در غالب یک صفحه مدیریتی و بسیار ساده به شما واگذلر می شود.

راهنمای ایجاد نمایشگاه

برای ایجاد نمایشگاه بعداز عضویت در منوی سمت راست روی عضویت و تمدید نمایشگاه کلیک کنید ، مدت زمان مورد نظرتان را جهت استفاده از نمایشگاه انتخاب کرده و در پایین صفحه روی دکمه ادامه کلیک کنید ، سپس مبلغ قابل پرداخت را چک کرده و دکمه پرداخت را بزنید و نمایشگاه خود را ایجاد کنید. (در صورتی که دوره 6 ماه رایگان را انتخاب کرده باشید مبلغ قابل پرداخت صفر خواهد بود)

راهنمای مدیریت نمایشگاه   

1.نحوه ورود به قسمت مدیریتی نمایشگاه :در منوی سمت راست بر روی مدیریت نمایشگاه کلیک کنید

2.نحوه تنظیمات نمایشگاه:برای تنظیم نام نمایشگاه،هدرو پیام خوش آمد گویی، در منوی سمت راست روی تنظیمات کلیک کنید و هدر ،نام نمایشگاه و پیام خوش آمد گویی را تنظیم و ذخیره نمایید.

3.نحوه ایجاد دسته بندی اختصاصی:برای ایجاد دسته بندی محصولات و یا خدمات خود در منوی سمت راست روی دسته بندیها و صفحه سازی کلیک کنید و سپس در باکس خالی جلوی ایجاد دسته بندی جدید ،نام دسته بندی مورد نظرتان را وارد کرده و ذخیره کنید و این کار را برای هر دسته بندی جدید تکرار کنید.

4.نحوه ایجاد صفحه جدید:برای ساخت صفحه جدید در منوی سمت راست روی دسته بندیها و صفحه سازی کلیک کرده و در باکس خالی جلوی ایجاد صفحه جدید نام صفحه مورد نظرتان را وارد نموده و ذخیره نمایید، سپس برای ایجاد محتوای مورد نظرتان در این صفحه در پایین صفحه و در کنار نام صفحه ای که تازه ایجاد کرده اید روی ویرایش کلیک کنید و محتوای مورد نظرتان را واردنمایید.(تنها در صورتی که محتوایی برای ارائه دارید صفحه بسازید)

5.درباره ما و تماس با ما:برای ثبت اطلاعات مربوط به درباره ما نمایشگاهتان، در منوی سمت راست روی دسته بندیها و صفحه سازی کلیک کنید ،در انتهای صفحه در کنار درباره ما دکمه ویرایش را بزنید و متن مورد نظر را وارد کرده و ذخیره کنید.اطلاعات تماس با ما به طور خودکار از اطلاعات شخصی شما برداشته می شود در صورت تمایل به تغییر می توانید در کنار تماس با ما ،روی دکمه ویرایش کلیک کرده و آن را تغییر دهید.

6.خبرنامه:برای ارسال خبر نامه در منوی سمت راست روی خبرنامه کلیک کرده و در صورت تمایل عضو جدید اضافه کنید ،سپس خبرنامه خود را تنظیم کرده و به اعضای خود ارسال کنید(هر شخصی در صورت ورود به نمایشگاه شما در صورت تمایل می تواند برای دریافت خبر نامه در پایین منوی نمایشگاه شما با تایپ ایمیل خود به عضویت نمایشگاه شما درآید و خبرنامه دریافت کند)

7.دریافت گزارشات:برای اطلاع از وضعیت نمایشگاه خود و تعداد بازدید میتوانید در منوی سمت راست روی وضعیت آماری کلیک کرده و گزارشات را به صورت کامل و تفکیک شده ببینید.

8.فعال سازی نمایشگاه:بعداز انجام تنظیمات و دسته بندی نمایشگاه و یا هر زمان که آماده بودید ،فقط کافیست در بالای منوی سمت راست ،گزینه نمایشگاه فعال شود را انتخاب کنید تا نمایشگاهتان در دید عموم قرار بگیرد.

9.چگونه می توان آگهی ها را در دسته بندی نمایشگاه قرار داد؟ در صفحه شخصیتان روی درج آگهی جدید کلیک کنید و تمام مراحل مربوط به درج آگهی را انجام دهید، فقط در آخرین مرحله که به انتخاب امکان های خاص رسیدید دسته بندی نمایشگاه خود را نیز انتخاب کنید ، بعداز انتخاب دسته بندی به صورت خودکار آگهی شما ضمن نمایش در دسته بندی نیازمندیها در دسته بندی نمایشگاه اختصاصی شما نیز دیده خواهد شد.

پیشنهاد ما: ابتدا کلیه تنظیمات خود را انجام داده ، نمایشگاه را فعال نمائید، سپس شروع به درج آگهی کنید ،تنها کافیست در صفحه مربوطه، دسته بندی نمایشگاه خود را انتخاب کنید.در صورت بروز هرگونه مشکل یا سوال از چت آنلاین استفاده کنید یا با شماره 88 34 48 44-021 تماس بگیرید.

 

 


مشاهده نمایشگاه های اختصاصی


مزایای داشتن نمایشگاه اختصاصی ایتنرنتی

 • آدرس اختصاصی و داشتن یک نمایشگاه اختصاصی شخصی
 • گروه بندی و چیدمان بر اساس نیاز و سلیقه شخصی
 •  امکان قرار گیری در کنار سایر همکاران و رشد به صورت مجموعه ای
 •  امکان استفاده از خدمات بهینه سازی در موتور جستجو و دیده شدن
 • امکان ایجاد و ارسال خبرنامه اختصاصی نمایشگاه
 • امکان اختصاص لوگو و اسلوگان اختصاصی
 • امکان مشاهده ترافیک بازدید از نمایشگاه اختصاصی و مدیریت کاربران
 • امکان ایجاد صفحات مورد نیاز به صورت آزاد
 • تماس مستقیم مشتریان با شما و بالعکس
 • امکان تبلیغ در شبکه های گسترده اینترنتی به صورت حرفه ای
 • بالا بردن میزان بازدید از سایت خود
 • جستجوی پیشرفته
 • و ...
برای استفاده از نمایشگاه اختصاصی هم اکنون  عضو شوید!
درصورتی که عضو هستید ابتدا وارد شوید و سپس در صفحه شخصی به قسمت خرید  عضویت در نمایشگاه اختصاصی  بروید

جایگاه نمایشگاه اختصاصی اینترنتی در وب

در جوامع پیشرفته ، با رشد روز افزون کاربران استفاده کننده از اینترنت ، فضای مجازی محل مناسبی برای عرضه کالا و خدمات برای شرکت ها ، سازمان ها و فروشگاه های پیشرو و با هوش گردید و آنانی که توانستند در فرصت مناسب وارد این عرصه شوند ، گوی سبقت را از رقیبان خود ربودند . بعد از آن با تغییر سبک زندگی مردم  و سهولت و ایمنی بیشتر اینترنت ، تقریبا  همه ارائه کنندگان کالا و خدمات به این محیط روی آوردند ولی بازار دست پیشرو ها بود .

 کشور ما نیز از این قاعده مستثنی نبوده و در حال سپری کردن مسیر پیشرفت و تکنولوژی و قرار گرفتن در موقعیت های برتر تجاری در محیط مجازی میباشد . در دوسال گذشته آمار کاربران اینترنتی رشد بسیار چشمگیری داشته و از 5 میلیون کاربر به 33 میلیون کاربر ایرانی رسیده و از حیث  تعداد کاربر در خاور میانه رتبه نخست را به خود اختصاص داده و  علیرغم بستر نامناسب ، این رشد به صورت تصاعدی نیز در حال گسترش است . گسترش امکانات و بستر های مناسب در چند سال اخیر هم در دستور کار دولت قرار داشته و همچنان در حال پیشرفت است .

برای حرکت در مسیر تکنولوژی ناگزیر از پیشرفت دوچندان در حوزه فناوری اطلاعات هستیم .

هم اکنون نیز با توجه به حضور گسترده کاربران ایرانی در  وب ،  این محیط فرصت مناسبی در اختیار صاحبان کالا و خدمات برای معرفی و ارائه محصولات قرار میدهد . با توجه به گستردگی بیش از حد امکانات و ابزار های در دسترس برای ورود به این عرصه ، مهمترین امر در شروع ، شناخت صحیح موقعیت ها و انتخاب بهینه ابزار ها ،  با توجه به نوع کسب و کار و سلیقه مخاطب خاص خودتان است .

٤ بازار با تجربه چندین ساله حضور در این عرصه و برخورداری از تیم متخصص تحقیقات و بازار و با رویکرد یافتن ابزار های بهینه و کم هزینه ، قسمت نیازمندیهای خود را راه اندازی و اقدام به در اختیار قرار دادن فروشگاه و نمایشگاه های اختصاصی موجود در این قسمت نموده است که نسبت به سایر فروشگاه ها  و نمایشگاه ها ، هم کم هزینه تر هست و هم امکانات متفاوتی در اختیار دارد که با خوب استفاده کردن از آنها نتایج قابل قبولی را ارائه خواهد داد.

استفاده از آن بسیار راحت است و کافی است تنها عضو سایت شوید و فضای مربوطه را اجاره نمایید . راه اندازی و ساخت نمایشگاه اختصاصی به اندازه راه اندازی یک وبلاگ ساده گردیده و به راحتی با اطلاعات اولیه ، نمایشگاه اختصاصی احداث میگردد.

 

  به زودی اینترنت  در کشور ما نیز، نقش اصلی خود را در زندگی روزمره افراد جامعه بازی خواهد نمود و جزو ضروریات زندگی خواهد گردید . 

  مشاهده نمایشگاه های اختصاصی