روش های پرداخت

برداخت وجه  و شارژ حساب با 3 روش زیر امکان پذیر است .

1- پرداخت نقدی

2- واریز به حساب

3- پرداخت آنلاین


 1- پرداخت نقدی

پس از ثبت سفارش و صدور فاکتور   در اولین روز کاری با شما تماس گرفته خواهد شد و پس از هماهنگی های لازم ، وجه مورد نظر توسط پیک دریافت میگردد هزینه پیک بر عهده خریدار خواهد بود .

 

 2- واریز به حساب

با مراجعه به نزدیکترین شعبه  ، مبلغ را به حساب شماره 1-1150333-800-829   بانک سامان و یا حساب کوتاه مدت بانک ملت به شماره  1414092252   در وجه  آقای "جعفر محاوری " بپردازید. و پس از درج آگهی  ، شماره سریال فیش نقدی که در رسید پرداخت شما موجود است، به همراه تاریخ پرداخت و مبلغ را به قسمت فروش سایت اعلام نمایید . این شماره معمولا به رنگ قرمز و با عنوان /شماره/ یا /سریال/ چاپ شده است.

 

•  پرداخت اینترنتی

با داشتن حساب اینترنتی  و گرفتن رمز کاربری ، انتقال وجه از طریق اینترنت به شماره حساب های ذکر شده ، در هر زمان از شبانه روز امکان پذیر خواهد بود.

پس از پرداخت وجه به شماره حساب هایی که در بالا ذکر شده است، یک شماره پیگیری دریافت می‌کنید.

شما می توانید با اعلام شماره سفارش و شماره پیگیری به مدیریت سایت تاییدیه پرداخت و فعال سازی حساب شخصی را دنبال نمایید .

•  محدودیتهای پرداخت

زمان استفاده از فیشهای پرداختی حداکثر 2 هفته از تاریخ پرداخت می باشد.

وب سایت 4 بازار در حال حاضر نمایندگی ندارد. کلیه پرداختها به حساب ذکر شده در بالا و یا بصورت اینترنتی از طریق سایت  4 بازار انجام می شود.

    •  از طریق دستگاه خودپرداز (ATM)

با در اختیار داشتن یکی از کارتهای بانکی عضو شبکه شتاب، مانند: سپهر(صادرات) - سیبا(ملی) - پارسیان (کارت نقدی - هدیه - اینترنت) - اقتصاد نوین - کارآفرین - ملت - کشاورزی(مهرکارت) - تجارت ...، بدون مراجعه به بانک و حتی در ساعات و روزهای تعطیل قادر به پرداخت وجه آگهی  ویا شارژ حساب شخصی خود  خواهید بود.

با مراجعه به نزدیکترین دستگاه خودپرداز بانک مرتبط با کارت خود، بدون داخل شدن در بانک، وجه خود را به صورت زیر پرداخت و شماره ارجاع را که در رسید چاپی خود دریافت می کنید، به هنگام درج آگهی وارد کنید.

پس از ورود کارت به دستگاه خودپرداز و زدن رمز عبور خود، از منوهای موجود ابتدا "انتقال وجه" و سپس "به کارت دیگر" را انتخاب کنید. در صفحه‌ای که ظاهر می شود، مبلغ را به ریال وارد کنید. بطور مثال 100000 یا 300000 و کلید ورود را بزنید.

سپس شماره کارت مورد نظر از شما خواسته می‌شود که در این مرحله شماره زیر را وارد کنید: (عدد 16 رقمی)  3146 - 8793 - 3371 - 6104و کلید ورود را بزنید. در مرحله آخر خودپرداز از شما می‌پرسد آیا مطمئن به انتقال وجه به حساب "جعفر محاوری " می‌باشید، که با انتخاب کلید "بلی" با انتقال وجه موافقت می‌کنید.

خودپرداز با چاپ رسید ، شما را از انتقال وجه مطمئن می‌کند. این رسید شامل شماره ارجاع، مبلغ انتقالی و شماره حساب و کارت دریافت کننده می‌باشد. درخط دوم رسید چاپی، "شماره ارجاع" درج شده است، که شما به هنگام درج آگهی درسایت  این شماره را وارد می‌کنید.

 

3-پرداخت آنلاین

برای پرداخت به صورت آنلاین اینجا کلیک کنید

 

شما می توانید هر زمان در مورد پرداخت؛ پرسشی داشتید، با شماره تلفن دفتر سایت سایت  44615474 تماس بگیرید و یا پیام خود را از طریق منوی / تماس با ما / ارسال نمایید.


حساب شخصی در نیازمندی های سیمرغ

در صورت عضویت  ، سایت برای شما حساب شخصی ایجاد خواهد نمود و شما میتوانید با شارژ حساب شخصی تعاملات خود را با این حساب انجام دهید .تامین اعتبار و  شارژ حساب شخصی با همه روش های بالا امکان پذیر است .